Въвличането на деца в политическа дейност е законово нарушение. Нека съхраним децата!

Състав на Съвета на децата към ДАЗД

14.10.2018г.

Област Благоевград

Титуляр – Емили-Слава Петрова

Заместник – Йова Ганчева

Област Бургас

Титуляр –  Константина Каракачанова

Заместник – Недялко Тенев

Област Варна

Титуляр – Божидар Иванов

Заместник – Ралица Николова

 Област Велико Търново

Титуляр – Петър Патарински

Заместник – Емил Кълчишков

Област Видин

Титуляр – Християна Страхилова

Заместник Мартин Стефанов

Област Враца

Титуляр Теодора Цолова

Заместник Виктория Данова

Област Габрово

Титуляр – Добромир Добрев

Заместник Миглена Иванова

Област Добрич

Титуляр – Елена Христова

ЗаместникИвелина Иванова

Област Кърджали

Титуляр Айлин Алендерова

Заместник Ефсун Юмеров

 Област Кюстендил

Титуляр – Анна-Мария Гъркова

Област Ловеч

Титуляр Мишел Петрова

Заместник   Преслава Маринчева

Област Монтана

Титуляр Ирина Кръстева

Заместник Стефан Богданов

Област Пазарджик

Титуляр Ива Кисибирова

Заместник Вероника Борисова

Област Перник

Титуляр Мария Добрева

Област Плевен

Титуляр – Венцислав Георгиев

Заместник  – Красимир Мутафчиев

Област Пловдив

Титуляр Соня Кривчева

Заместник Габриела Стоянова

Област Разград

Титуляр Джемал Али

Заместник Преслава Неделчева

Област Русе

Титуляр – Мария Георгиева

Заместник – Десислава Лазарова
 Област Силистра

Титуляр – Ния Атанасова

Област Сливен

ТитулярБояна Баева

Заместник – Цветелина Симеонова

Област Смолян

Титуляр –  Кристина Балийска

Заместник – Мелани Кехайова

София - град

Титуляр – Емили Караколева

София - област

Титуляр – Павел Димитров

Област Стара Загора

Титуляр – Едислав Кундев

Заместник – Ваяна Димитрова

Област Търговище

Титуляр – Владимир Петков

ЗаместникВеселина Илиева

Област Хасково

Титуляр – Даяна Славова

ЗаместникНикол Стоилова

Област Шумен

Титуляр: Борис Иванов

Резервен член: Ина Михайлова

Област Ямбол

Титуляр – Ивайло Йорданов

Заместник – Симона Генова

 

Представители на децата от уязвими групи

Александра Полежанова – област Благоевград

Сара Николова – област Видин

Моника Христова – област Разград

Веселин Йорданов  – област Търговище

Представител на децата, получили международна закрила в Република България

Виктория Добрева – област Плевен